Kontakt

Kontakta oss

 

Telefon

031 - 712 48 80


Fax

031 - 54 43 00

Adress

Ruskvädersgatan 13

418 34 Göteborg

Epost

info@bmsvets.se

Org nr.

5567840375

     

Jan Warme

Försäljning

031 - 712 48 81

jan.warme@bmsvets.se

Christer Blomberg

Teknik / försäljning

031 - 712 48 82

christer.blomberg@bmsvets.se

Henric Blomberg

Service / teknik

031 - 712 48 83

henric.blomberg@bmsvets.se

Tomas Gustafsson

Service

031 - 712 48 84

tomas.gustafsson@bmsvets.se

Marianne Olofsson

Ekonomi

031 - 712 48 85

marianne.olofsson@bmsvets.se

Marcus Warme

Lager / logistik

031 - 712 48 86

marcus.warme@bmsvets.se

Namn:

     

Företag

     

E-post: *

     

Meddelande:

     

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår